OZDRAVNÝ POBYT PRO PÁNÍČKY I PEJSKY 10.4. - 13.4.

To tu ještě nebylo!Ozdravný pobyt pro Vás i Vašeho psa!!! Udělejte něco pro sebe a dopřejte sobě i Vašemu pejskovi tento unikátní balíček. Čekají na Vás výlety v krásné a neporušené přírodě, čistý a zdravý vzduch, který Vás nabije energií, relaxace v termálních lázních, jóga, masáže lidí i psů, zdravá a nízkokalorická jídla v bio kvalitě, bylinkové čaje, tvůrčí činnosti, pro zájemce výklad karet a mnoho dalšího... Na jaře je vhodná doba provést očistu těla i duše, tak neváhejte a rezervujte si co nejdříve. Odjedete jako znovuzrození. Počet účastníků je velmi omezen.

details-images


PROPOZICE

Program:

Čtvrtek:

Příjezd odpoledne, ubytování, uvítání.

Večeře.

Soukromá večerní prohlídka kláštera a barokní apatyky.

Volná zábava.

Pátek:

Snídaně.

Výlet s průvodcem do Terčina údolí.

Oběd.

Volno.

Pobyt v termálních lázních a saunovém světě v rakouském Gmündu (s odvozem, vstupné i odvoz v ceně balíčku).

Večeře.

Tvůrčí činnost.

Sobota:

Snídaně.

Volno.

Relaxační cvičení, jóga.

Oběd.

Výlet s průvodcem po zaniklých obcích.

Večeře.

Sminář o masážích psů a Bachově květové terapii.

Masáže lidí i pejsků.

Pro zájemce výklad karet a věštění s kyvadlem.

Neděle:

Snídaně.

Volno.

Relaxační cvičení, jóga.

Oběd.

Pro zájemce dle počasí možnost výletu se psem na koloběžkách, možnost coursingu nebo krátkého výletu.

Odjezd.

 

Cena: 3240 Kč/osoba (pro další rodinné příslušníky - sleva - cena pouze 3000 Kč)

Cena zahrnuje: 3 x ubytování v penzionu, 3 x stravování formou plné penze, kompletní program (viz. výše) včetně vstupného do termálních lázní a sauny, včetně masáží, výkladu karet a všech dalších služeb zahrnutých v programu.


Přihlášky a více informací na emailu sarka@penzionnacelnici.cz .

Zálohu ve výši 1000 Kč za každého účastníka zašlete prosím nejpozději do 31. 1. 2014 na č. účtu: 237774602/0300.

Do zprávy pro příjemce zadejte prosím jméno a příjmení a připište „Ozdravný pobyt“.

Zbytek částky se hradí na místě při příjezdu.

  DSC 0472

 

 

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html