VOŘÍŠKIÁDA 2013

Zveme Vás na Voříškiádu na Celnici!!! Kromě soutěžní výstavy na Vás čeká zábavný doprovodný program (maškarní, soutěže apod.). Počet účastníků omezen!!!

 

details-images

Penzion Na celnici Nové Hrady Vás zve na

3. NOVOHRADSKOU VOŘÍŠKIÁDU

 

Termín: sobota 28. září 2013

Místo konání: Penzion Na celnici, Nové Hrady 396, 37333;

hraniční přechod Nové Hrady – Pyhrabruck (objekt bývalé celnice)

 

Program:

9:00 – 10:00…….prezence soutěžících

10:15…………………zahájení Voříškiády

10:45…………………začátek posuzování, poté doprovodný program

V průběhu celé akce je pro všechny možnost občerstvení v hospůdce penzionu či u venkovního stánku.

Pro „přespolní“ účastníky (po celý víkend) možnost ubytování v penzionu na pokojích za 300 Kč/os/noc či v přilehlých chatkách (malá za 120 Kč/os/noc, velká za 200 Kč/osoba/noc )

Ubytování pro psy zdarma.

Ubytování nutno rezervovat rychle. Kapacita je velmi omezená.

 

Kategorie:

Výstava:

1)kříženci do 40 cm

2)kříženci nad 40 cm

3)psi poznatelných plemen do 40 cm

4)psi poznatelných plemen nad 40 cm

5)útulkáčci - pejsci bez domova (Animal Rescue) – třeba některýnich najde domov právě u Vás

Dále vyhlášení kategorií největší/nejmenší pes, nejmladší/nejstarší pes, nejvzdálenější účastník.

Doprovodné soutěže:

1)největší šikula - šanci uspět má každý pejsek, který umí něco zajímavého – perfektní poslušnost, různé triky, nějaký psí sport apod.

2)maškarní – promenáda páníčků a jejich pejsků v maskách/kostýmech…hodnotí se zejména originalita, nápad a sehranost pána a psa

3)podoba pán a pes (možno použít různé přivezené rekvizity pro vylepšení podoby)

4)„sranda“ pětiboj

 

Výstavní poplatek a přihlášky:

Zájemcům zašleme elektronicky, případně poštou, přihlášku, kterou je potřeba vyplnit a co nejrychleji zaslat zpět na email sarka@penzionnacelnici.cz .

Po vyřízení přihlášky je třeba také uhradit výstavní poplatek, který je vratný pouze v případě zrušení akce pořadatelem. Každý pes = 150 Kč.

Platbu pošlete prosím nejdéle do 12. září 2012 na č. účtu: 237774602/0300.          

Do zprávy pro příjemce prosím napiště Voříškiáda a Vaše jméno a příjmení.

Doporučujeme zaslat co nejdříve, počet účastníků (pejsků) je limitován a upřednostněni budou Ti co přihlášky i zálohy zašlou dříve.

V případě jakýchkoli dotazů pište na výše zmíněný email či volejte na číslo 608 222 263.

 

Veterinární podmínky:

Před vstupem bude vyžadován platný očkovací průkaz s očkováním proti vzteklině, psince, parvoviróze a infekční hepatitidě v době ne kratší než 1 měsíc a ne starší než 1 rok. Ze soutěže budou vyloučeni všichni, kteří tuto podmínku nesplní.

Rozhodčí:

Jiří Tancer

Šárka Rousková

Iva Volková

Alena Esslová

Kontakt:

Šárka Rousková, provozní Penzionu Na celnici 608 222 263

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html