VANDROVÁNÍ SE PSEM "EASY" - nenáročná varianta (20. - 23.3. 2014)

Oblíbený balíček tentokrát v "Easy" variantě - pro fyzicky méně zdatné páníčky i pejsky. Výlety nejsou příliš fyzicky náročné a je dost prostoru pro odpočinek.

 

details-images

PROGRAM:

Čtvrtek:

Večer příjezd, seznámení s programem, večeře, posezení v hospůdce, přípitek.

Pátek:

Snídaně.

Výcvik poslušnosti.

Prohlídka Skanzenu Železné opony.

Oběd.

Výlet do Terčina údolí (romantický park s několika kulturními památkami a umělým vodopádem) a na tvrz Cuknštejn.

Večeře.

Interaktivní hry pro psy.

Volno, posezení v hospůdce. V případě zájmu návštěva termálních lázní a saunového světa v Gmündu. Je třeba vzít si plavky. Odvoz ani vstupné není v ceně balíčku.

Sobota:

Snídaně.

Výlet po hraničních kamenech.

Oběd.

Výlet na Kraví horu.

Procházka ke Kamennému rybníku s překvapením.

Večeře.

Seminář o masážích psů, seminář o Bachově květové terapii, možnost vyzkoušení masážních technik na vlastním psu, možnost nechat si namíchat Bachovy kapky.

Neděle:

Snídaně.

Výcvik poslušnosti.

Coursing

Oběd.

Coursing.

Odjezd.

Cena: 2900 Kč/os (v případě, že jedete s rodinným příslušníkem, platí druhý a každý další účastník pouze 2700 Kč)

Cena zahrnuje: 3 x ubytování, 3 x plnou penzi, veškerou přepravu osob a psů do všech cílů zahrnutých v programu a zpět, vycvikáře, pronájem cvičiště, průvodce, program se psy, účast na seminářích, zapůjčení dogtrekového vybavení po celou dobu pobytu, zapůjčení interaktivních her.

Zájemci obdrží přihlášku, kterou je potřeba vyplnit a zaslat zpět na náš email.

Uzávěrka přihlášek je 7.3.2014

Zálohu (nevratnou) ve výši 500 Kč/osoba je třeba zaslat do 10.3. 2014 na č. účtu: 237774602/0300.          

Do zprávy pro příjemce prosím napište Vandrování EASY a Vaše jméno a příjmení.

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html