KURZ MASÁŽÍ PSŮ S IVOU VOLKOVOU 17.5. - 18.5.

Během tohoto kurzu se naučíte správně provádět masáže psů a navíc svou účastí podpoříte projekt "RAFAEL" První dočasný domov pro týrané psy. A to ještě není zdaleka vše...

Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé a je zakončen zkouškou. Úspěšní účastníci obdrží certifikát.

details-images

PROPOZICE:

Pořadatel: "RAFAEL" První dočasný domov pro týrané psy - terapie, léčení a osvěta o.p.s. & Penzion Na celnici

PROGRAM KURZU:

SOBOTA:

9:00 – 11:30 … teoretická část (anatomie psa + teorie k masážím – druhy masáží, hmaty, zásady správně prováděné masáže)

11:30 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů

13:00 – 17:00 … praktická část (uvolňující a relaxační masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami)

17:00 … konec sobotního programu; pro zájemce krátká ukázka magnetoterapie, elektropunktury, fototerapie a dalších fyzioterapeutických procedur) + možnost individuální konzultace v oblasti Bachovy květové terapie

NEDĚLE:

9:00 – 11:30 … zopakování znalostí a dovedností z předchozího dne a teoretická část zaměřená tentokrát na sportovní masáž a strečink

11:30 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů

13:00 – 16:00 … praktická část (sportovní masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami)

16:00 – 17:00 … písemný testík na ověření získaných znalostí a krátká praktická „zkouška“ na ověření získaných dovedností

17:00 … předání certifikátů o úspěšném absolvování kurzu; konec

Cena kurzu:

2800 Kč/ osoba se psem

1900 Kč/ osoba bez psa (neobdrží certifikát)

Pro zájemce možnost ubytování v Penzionu Na celnici (vyplňte prosím v přihlášce a bude potvrzeno mailem) za sníženou cenu 350 Kč/os/noc (pes zdarma). Po celý víkend možnost stravování v restauraci v Penzionu Na celnici (není třeba objednávat stravu předem). Ubytování není podmínkou účasti na kurzu - je možno dojíždět.

Po dobu, kdy bude probíhat teoretická část, je možno mít psa s sebou v učebně, odloženého v kotci (zdarma), v kennelce ve společných prostorech penzionu (s pravidelným dozorem personálu) a pro ubytované samozřejmě i na pokoji.

Po celou dobu trvání kurzu budou prováděny přestávky na venčení a občerstvení dle potřeby. Praktická část bude při větší účasti rozdělena na skupiny.

Kurz bude zakončen testem a praktickou zkouškou, po jejichž úspěšném zvládnutí obdrží účastník certifikát. Každý účastník také obdrží učební materiály, které si může ponechat.

V případě zájmu bude možné nechat si pro pejska či pro sebe namíchat originál Bachovy květové esence za zvýhodněnou cenu.

Účast na kurzu není možná v následujících případech:

-          pes je nemocný

-          nemá platné očkování

-          není socializovaný

-          hárající fenka

-          štěňata

Co s sebou:

-          deku, podložku

-          pamlsky

-          misku na vodu

-          platný očkovací průkaz

-          kennelku dle vlastního uvážení

-          pro sebe pohodlný oděv

-          psací potřeby a sešit

-          doklad totožnosti

PŘIHLÁŠKY na emailu rafael@rafael-ops.cz nebo sarka@penzionnacelnici.cz . Po vyplnění přihlášky je nutné neprodleně uhradit zálohu ve výši 1000 Kč/osoba na č. účtu: 218501238/0300.

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a slovo „KURZ“.

Dokud není zaplacená záloha, je účastník veden pouze jako zájemce, nikoli jako řádně přihlášený. Doplatek ceny se hradí v hotovosti na místě při příjezdu.

Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce ze strany pořadatele!!

Kapacita je omezena na maximálně 15 účastníků. Minimum účastníků je 6 osob.

 

IVA VOLKOVÁ: V roce 2010 absolvovala vzdělávací program Masér pro sportovní a rekondiční masáže, lymfatické a drenážní techniky, léčebná masáž lávovými kameny, dále absolvovala kurz na alternativní techniky fyzikální terapie, strečink a masáž psů. Od té doby se intenzivně věnuje rehabilitaci, fyzioterapii a psychoterapii psů, kdy její úspěšnost léčby psů alternativními technikami je velmi vysoká.

IMG 1950

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html