SRAZ KŘÍŽENEČKŮ A VOŘÍŠKŮ ♥ 25.4. - 27.4.

Rozhodli jsme se uspořádat srazík kříženců a nejrozličnějších voříšků. Není to náhodou, že je to v termínu Mezinárodní výstavy psů v ČB. I ten nejvoříškovatější voříšek chce přece vyrazit do světa a pobavit se ve společnosti!! :o) Na programu jsou dva společné výlety, sranda závod o ceny, sobotní grilování a v případě zájmu také možnost vyzkoušet si coursing nebo koloběžky se psem - pod vedením instruktora. A jako třešnička na dortu bude vyhlášen nejcharismatičtější účastník, samozřejmě že psí. :o)

details-images

Program:

 - 2 x výlet

 - 1 x grilování

 - coursing a koloběžky

 - sranda závod

 - vyhlášení nejcharismatičtějšího voříška


Cena: 

 - ubytování: pokoj...390 Kč/os/noc, malá chatka 150 Kč/os/noc, velká chatka 200 Kč/os/noc (psi bydlí zdarma)
 - program: 350 Kč/osoba se psem ( i doprovod bez psa)
 - možnost dokoupení snídaní či polopenzí, případně je možno stravovat se individuálně na místě (v restauraci se vaří do 21:00)

Ubytování je v den příjezdu možné od 15 hodin.

Zálohu na pobyt ve výši 500 Kč/osoba prosím zašlete na účet 237774602/0300, kde do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a „sraz voříšků“. Až po připsání zálohy na účet je Vaše přihlášení kompletně dokončeno a je platné, do té doby je přihlášení pouze předběžné a jste vedeni pouze jako zájemci. Zálohu tedy doporučujeme zaslat co nejdříve. Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce pořadatelem. Doplatek proběhne v hotovosti na místě v den příjezdu. S sebou si prosím vezměte očkovací průkaz pejska s platným očkováním.

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html