KURZ MASÁŽÍ PSŮ (28.2. - 1.3. 2015)

Dvoudenní intenzivní kurz pod vedením úspěšné zvířecí terapeutky Ivy Volkové je opět tady!!

NAUČÍTE SE ZÁKLADNÍ TECHNIKY MASÁŽÍ A ZÁROVEŇ SE SEZNÁMÍTE I S DALŠÍMI METODAMI, KTERÉ IVA ÚSPĚŠNĚ POUŽÍVÁ PŘI REHABILITACÍCH. ZÁJEMCI PRONIKNOU TAKÉ DO TAJŮ BACHOVY KVĚTOVÉ TERAPIE A MOHOU SI NECHAT NAMÍCHAT TYTO ZÁZRAČNÉ ESENCE PŘÍMO NA MÍRU, AŤ UŽ PRO SEBE NEBO PRO SVÉHO ČTYŘNOHÉHO PARŤÁKA.

details-images

 

DVOUDENNÍ KURZ MASÁŽÍ PSŮ PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ
s paní Ivou Volkovou

Kdy: 28.2. – 1.3. 2015 od 9:00
Kde: Penzion Na celnici Nové Hrady (www.penzionnacelnici.cz)

Program kurzu:

SOBOTA:
9:00 – 11:00 … teoretická část (anatomie psa + teorie k masážím – druhy masáží, hmaty, zásady správně prováděné masáže)
11:00 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů
13:00 – 17:00 … praktická část (uvolňující a relaxační masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami) + perličkové koupele psů
17:00 … konec sobotního programu; pro zájemce krátká ukázka magnetoterapie, elektropunktury, fototerapie a dalších fyzioterapeutických procedur) + možnost individuální konzultace v oblasti Bachovy květové terapie

NEDĚLE:
9:00 – 11:00 … zopakování znalostí a dovedností z předchozího dne a teoretická část zaměřená tentokrát na sportovní masáž a strečink
11:00 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů
13:00 – 16:00 … praktická část (sportovní masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami)
16:00 – 17:00 … písemný testík na ověření získaných znalostí a krátká praktická „zkouška“ na ověření získaných dovedností
17:00 … předání certifikátů o úspěšném absolvování kurzu; konec


Cena kurzu:

2800 Kč/ osoba se psem


Pro přespolní možnost ubytování již od pátku v Penzionu Na celnici (vyplňte prosím v přihlášce a bude potvrzeno mailem) za cenu 390 Kč/os/noc (pes zdarma). Po celý víkend možnost stravování v restauraci v Penzionu Na celnici (není třeba objednávat stravu předem, pouze snídaně je třeba nahlásit předem).


Po dobu, kdy bude probíhat teoretická část, je možno mít psa s sebou v učebně, odloženého v kotci (zdarma), v kennelce ve společných prostorech penzionu (s pravidelným dozorem personálu) a pro ubytované samozřejmě i na pokoji.
Po celou dobu trvání kurzu budou prováděny přestávky na venčení a občerstvení dle potřeby!!! Praktická část bude při větší účasti rozdělena na skupiny.


Kurz bude zakončen testem a praktickou zkouškou, po jejichž úspěšném zvládnutí obdrží účastník certifikát. Každý účastník také obdrží učební materiály, které si může ponechat.
V případě zájmu bude možné nechat si pro pejska či pro sebe namíchat originál Bachovy květové esence za zvýhodněnou cenu.

Účast na kurzu není možná v následujících případech:
- pes je nemocný
- nemá platné očkování
- není socializovaný
- hárající fenka
- štěňata do 1 roku věku


Co s sebou:
- deku, podložku
- pamlsky
- misku na vodu
- platný očkovací průkaz
- kennelku dle vlastního uvážení
- pro sebe pohodlný oděv
- psací potřeby a sešit
- doklad totožnosti

PŘIHLÁŠKY na emailu rafael@rafael-ops.cz nebo sarka@penzionnacelnici.cz . Po vyplnění přihlášky je nutné neprodleně uhradit zálohu ve výši 1000 Kč/osoba na č. účtu: 218501238/0300.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a slovo „KURZ MASÁŽÍ“.
Dokud není zaplacená záloha, je účastník veden pouze jako zájemce, nikoli jako řádně přihlášený. Doplatek ceny se hradí v hotovosti na místě při příjezdu.
Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce ze strany pořadatele!!
Kapacita je omezena na maximálně 12 účastníků. Minimum účastníků je 6 osob.

ČÁST VÝTĚŽKU Z AKCE BUDE POUŽITA NA PROVOZ DOMOVA PRO TÝRANÉ PSY (www.rafael-ops.cz).

IVA VOLKOVÁ: V roce 2010 absolvovala vzdělávací program Masér pro sportovní a rekondiční masáže, lymfatické a drenážní techniky, léčebná masáž lávovými kameny, dále absolvovala kurzy na alternativní techniky fyzikální terapie, strečink a masáž psů. Od té doby se intenzivně věnuje rehabilitaci, fyzioterapii a psychoterapii psů, kdy její úspěšnost léčby psů alternativními technikami je velmi vysoká.

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html