BENEFIČNÍ COURSING 21.3. 2015

Vezměte Vaše čtyřnohé lásky do Nových Hradů v jižních Čechách a dopřejte jim skvělý sportovní zážitek. Coursing je moderní psí sport, který vychází z přirozeného instinktu každého psa (lov kořisti), a proto je mezi hafany tolik oblíben! Na prostorné členité louce před Penzionem Na celnici si kvalitně zaběhají jak zkušení "lovci střapce", tak i úplní začátečníci, kterým rádi pomůžeme a poradíme. Vybírá se 50 Kč za 1 velký běh a veškerý zisk je určen týraným pejskům z o.p.s. RAFAEL. Toto jedinečné zařízení pečující o týrané psy z celé ČR, které s penzionem sousedí, můžete při té příležitosti i navštívit a případně vzít některého z pejsků na procházku, zatímco ten Váš bude spokojeně odpočívat po sportovním výkonu. :)

cours


POZOR - NUTNO HLÁSIT SE PŘEDEM!! Kapacita je omezena na 25 psů, proto neváhejte a pište si na mail o přihlášku.
Akce sice oficiálně začíná v 10 hodin, ale dorazit můžete třeba i odpoledne, běhat se může do tmy. A pro ty, kteří to mají daleko, je k dispozici ubytování v Penzionu Na celnici, kde můžete strávit buď jednu noc nebo i celý víkend.

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html