DOVOLENÁ SE PSEM

Produkty a služby pro pejskaře

 

Jarní vandr

Jarní týdenní vandrování se psem
Pojďte se s námi toulat nádhernou probouzející se přírodou Novohradských hor. Pro Vás i Vašeho čtyřnohého kamaráda jsme připravili jarní putování po nejkrásnějších místech Novohradska.

 


Podzimní vandr


Podzimní víkendové vandrování se psem
Podzimní novohradská příroda má obrovské kouzlo. Vydejte se s námi a s Vašim čtyřnohým kamarádem na putování po nejzajímavějších místech tohoto nádherného kraje.

 

 

 

 

Zimní vandr

Zimní víkendové vandrování se psem
Pojďte se s námi toulat nádhernou panenskou přírodou Novohradských hor. Pro Vás i Vašeho čtyřnohého kamaráda jsme připravili zimní putování po nejkrásnějších místech Novohradska.

 

 

 

Activity weekend


"Activity weekend" se psem
Během prodlouženého víkendu si společně užijete agility, coursing, dogtrekking a scooterjöring. Vy se nemusíte o nic starat, my Vám poskytneme potřebné vybavení a instruktora - výcvikáře, který Vám budek dispozici.

 

 

 

Rodiny se psy

Pobytový balíček pro rodiny se psem
Chcete vyrazit s rodinou a vaším čtyřnohým kamarádem na pár dní do přírody? Rádi byste se při té příležitosti zdokonalili ve výcviku poslušnosti a naučili se i základy nějakého psího sportu? Chcete však mít zároveň i svůj program a být na dovolené svými pány? Přijeďte k nám do Penzionu Na celnici a vyzkoušejte tento pětidenní pobytový balíček.

 

 
Socializace štěňat


Socializace štěňat
Pořídili jste si štěně a rádi byste si nechali poradit ohledně jeho výchovy? Chcete se společně naučit některá socializační cvičení a základy poslušnosti? Právě pro Vás určen tento socializační program pro štěňata.

 

 

 
Letní kynologické soustředění pro děti a mládež Letní kynologické soustředění pro děti a mládež
Láká Vaše dítě možnost jet na letní tábor i se psem, společně se pobavit a ještě se něco naučit?
Aktivní dovolená pro kynologické kluby a zázemí pro aktivity se psem

 

 


 

 

Aktivní dovolená pro kynologické kluby a zázemí pro aktivity se psem
Penzion Na celnici je vyhledávaným cílem pejskařů z celé ČR. Poskytujeme zázemí a výborné podmínky pro výcvikové a chovatelské kluby. Jsme ideálním místem pro klubové výstavy, závody či výcvikové tábory a soustředění.

 

 
Aktivní dovolená se psem pro jednotlivceAktivní dovolená se psem pro jednotlivce
Penzion Na celnici je celoročně vyhledávaným cílem pejskařů z celé ČR. Poskytujeme zázemí a výborné podmínky nejen pro výcvikové a chovatelské kluby, ale i pro jednotlivce a rodiny. Čekají na Vás nejrůznější možnosti sportovního vyžití se psem.

 


Aktivity se psem

Pro kluby

Penzion Na celnici je vyhledávaným cílem pejskařů z celé ČR. Poskytujeme zázemí a výborné podmínky pro výcvikové a chovatelské kluby. Jsme ideálním místem pro klubové výstavy, závody či výcvikové tábory a soustředění.

Skupinové foto

Disponujeme prostorným cvičištěm přímo na pozemku penzionu, v případě zájmu je možno domluvit i využítí okolních luk, které jsou oblíbené zejména pro provozování flyballu nebo coursingu. Nabízíme zapůjčení kompletních agility překážek a coursingového navijáku. Dále půjčujeme dogtrekkingové postroje. Okolní krajina je plná turisticky atraktivních cílů a terén je vhodný právě pro provozování dogtrekkingu, scooterjöringu, bikejöringu či skijöringu.

Nyní jsme rozšířili portfolio našich aktivit ještě o stále atraktivnější pasení ovcí se psem.

Agility  Coursing

V případě skupinových výletů do vzdálenějších turistických cílů zajišťujeme i dopravu mikrobusy.

Pro jednotlivce

Stejné možnosti sportovního vyžití se psem na Vás však samozřejmě čekají i v případě, že přijedete individuálně, třeba se svou rodinou nebo přáteli.

Také Vy jako jednotlivec si můžete vyzkoušet nejrůznější psí sporty, absolvovat výcvik, zapůjčit si sportovní vybavení a eventuelně využít některou z fakultativních služeb, které penzion Na celnici nabízí (výlety se psem, vodácký výlet i se psem, rybaření „Chyť a pusť“, termální lázně i s odvozem, návštěva kulturních památek, které nejsou běžně veřejnosti přístupné apod.) Můžete si také vybrat přímo některý z produktových balíčků, kde je pevně sestavený program a ten je vždy konkrétně na něco zaměřen (putování se psem/výcvik/psí sporty atd.), takže si každý přijde na své.

Pokud nemáte zájem o program v rámci různých balíčků ani o žádné fakultativní služby a chcete se k nám jen tak přijet ubytovat s Vašim pejskem a veškeré aktivity podnikat podle sebe a na vlastní pěst, nevadí, není podmínkou, abyste se u nás museli věnovat výcviku, zkoušet psí sporty atd. Rádi Vám poskytneme jen příjemné ubytování, v případě zájmu i stravování a ostatní necháme na Vás, s tím že Vám eventuelně poradíme, která místa v okolí navštívit.

Výcvik 1  Výcvik 2
Výlety 1  Výlety 2

 

Pojďte si s námi vyzkoušet tuto stále žádanější a populárnější aktivitu. V malebné novohradské vesničce čeká na Vás a Vašeho psa stádo ochozených ovcí, profesionální školitel a v případě zájmu i možnost složení zkoušek.

 
http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html