Výcvikový tábor pro všechna plemena psů.

Veškeré podrobnosti najdete v sekci Aktuální akce.

 

Velikonoce Na Celnici

Dobrý den přátelé. Blíží se Velikonoční svátky a možná přemýšlíte nad tím, kam vyrazit se svými čtyřnohými parťáky. Kolektiv našeho "Dogfriendly" penzionu vás , kteří máte chuť strávit tyto svátky v klidu a pohodě, rád přivítá a poskytne služby i zázemí spojené jak s odpočinkem, tak aktivním přístupem spojeným se vším, co vy i vaši psí přátelé potřebují. Prozatím je k dispozici ještě pár pokojů se sociálním zařízením. Počasí má být nádherné tak pro více informací si zavolejte na tel. čísle 608222263 , nebo e-meil : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Krásné video od našich hostů

S velkým potěšením si dovolujeme uveřejnit úžasné video od našich nových klientů, kteří u nás na Celnici strávili mikulášský víkend. Moc děkujeme za zaslání a už se těšíme na příště! :)

https://www.youtube.com/watch?v=tmJR1iZSXLQ

 
http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html