O nás

Penzion Na celnici v Novohradských Horách se nachází v jižních Čechách cca 2 km od města Nové Hrady. Leží přímo na hranicích s Rakouskem, v objektu bývalé celnice, v krásném a klidném prostředí, které je ideální pro rodinné výlety a aktivní dovolenou se psem. V okolí se nachází řada přírodních i kulturních památek, koupaliště, sjezdovky, termální lázně a park exotické zvěře (vše zhruba do 20 km od penzionu).

Disponujeme 29 lůžky přímo v penzionu a dalšími 22 lůžky v celkem 7 (2- a 4-lůžkových) chatkách. Pro větší rodiny je ideální studio s vlastní kuchyňkou i vlastním vchodem. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením. Ve studiu je také televize.

Stravovat se můžete v naší malé hospůdce, která je přímo součástí penzionu. Zde vaříme zejména minutky a typickou českou domácí kuchyni a točíme tři druhy výborného jihočeského piva. Vybrat si můžete na místě ze standardní nabídky na jídelním lístku nebo si předem objednat některou z forem předplaceného stravování (snídaně/polopenze/plná penze). Ceny jsou velice příjemné.

Nefungujeme jen jako ubytovací a stravovací zařízení, ale zároveň poskytujeme i řadu fakultativních služeb (půjčovna sportovních potřeb, tělovýchovná škola apod.) a balíčků s pestrým programem.

A jelikož opravdu nejsme zcela obyčejný penzion a všichni jsme velcí milovníci psů, rozhodli jsme se jít trochu jinou cestou. Specializujeme se totiž zejména na pejskaře. Zatímco v jiných zařízeních mají většinou zákazníci potíže ubytovat se se psem, u nás jsou psi a jejich majitelé naopak vítáni. Za čtyři roky naší existence se k nám „naučili“ jezdit jak jednotlivci a rodiny se psy, tak i mnohé kynologické organizace, cvičáky či chovatelské kluby, které u nás pořádají různé tréninky, výcvikové pobyty, soustředění, závody, klubové výstavy a srazy.

 

Ermassigungen

 

Výhodou je, že psi se u nás mohou pohybovat prakticky všude, mohou s Vámi být ubytováni na pokojích i v chatkách a pro ty, kteří jsou zvyklí být venku, máme zase k dispozici venkovní kotce se zateplenou boudou. Součástí penzionu je také malý obchůdek se základním sortimentem pro psy (pelíšky, hračky, pamlsky, vodítka apod.) a lednice s pultovým mrazákem pro uskladnění masa pro psy.

Na pozemku penzionu se nachází prostorné cvičiště, k dispozici je Vám eventuelně i zkušený výcvikář (po předchozí domluvě). V případě zájmu máte možnost u nás využívat kompletní překážky na agility. Máme také vlastní vybavení pro coursing a bull sporty a nyní dovybavujeme naše cvičiště základními překážkami pro sportovní kynologii. Poskytujeme však zázemí i pro další psí sporty.

V bezprostředním okolí penzionu je také ideální terén na stopy a výborné podmínky pro dogtrekking nebo canicross.

Zajímavou tradicí je pořádání vlastních originálních pobytových balíčků pro pejskaře, které skýtají rozmanitý program a společnou zábavu pro fajn lidi naladěné na stejnou vlnu (Ozdravný pobyt pro páníčky a pejsky, Vandrování se psem atd.).

 

specielle angebot-hlavní foto

 

V průběhu celého roku také pořádáme řadů akcí, v rámci kterých získáte zlevněné či úplně bezplatné ubytování (Promo akce, Coursingová pohoda, Voříškiáda apod.). Pro věrné zákazníky máme „věrnostní program“, díky kterému ušetříte za ubytování 50% ceny.

Přestože se specializujeme na pobyty hostů se psy, rádi uvítáme i „nepejskaře“. Jsme vyhledávaným cílem i pro cyklisty (Novohradsko je ideální lokalitou pro vyjížďky na kole různé náročnosti) a pěší turisty. Poskytujeme také zázemí firmám pro školení a teambuildingy, školám, dětským domovům či různým zájmovým klubům a skupinám.

    cedule rozcestí

 Přijeďte se přesvědčit sami. Těšíme se na Vás v Penzionu Na celnici.

http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html