Titulek *
Jméno *
Zpráva *
Bezpečnostní kód *
   
 

Petra: Plním slib

Včera super večírek Laughing

neděle 5. listopad 2017

Lenka Karásková: Dovolená psích snů

Když se řekne dovolená, většina lidí si představí moře, pláž a vymakaného plavčíka. U mě je to CELNICE. Místo kde si perfektně odpočinu, nabiju se energií, setkám se s přáteli, ale HLAVNĚ je to místo kde psy vítají snad líp jak samotné lidi a to né že bych si stěžovala na málo pozornosti, naopak. Personál je usměvavý, vstřícný a velmi VELMI tolerantní. Velmi ráda se sem s přáteli vracím s celou naší bull-bandou a těsím se na nové zážitky. Pokud jste někdy hledali penzion kde nebudou řešit psí chlupy, tak je to právě tady!  

středa 30. září 2015

Lucie Šafránková: Je stále proč se vracet

Již poněkolikáté jsme si užili skvělý pobyt na Celnici, kde se člověk po čase cítí jako doma Smile Psi jsou tu naprosto spokojení a my už kvapem vyhlížíme další termín. Všem, kdo ještě Celnici nenavštívili, můžeme směle doporučit Wink

středa 30. září 2015

Petr Oplíštil: první a ne poslední

s partou báječný lidí jsme jeli na doporučení již několika leté zkušenosti ostatních a báchorky nebyly báchorky... nádherné prostředí Celnice v krásné přírodě, pro lidi i pesany vše na dosah ruky a s Pepou není nic problém vyřešit :) kdykoliv pojedeme znovu rádi a již teď řešíme termíny na léto :) 

úterý 29. září 2015

Borderky z Brna: Opravdu ráj pro pejskaře

Na Celnici jsme strávili týdenní prázdninový pobyt a pro pejskaře je to opravdu sen. :o) Perfektní zázemí, překážky, lednice a mrazák pro barfisty atd. Prostě tak trochu jiný penzion. Přitom krásně čisto, nikde žádné chlupy. Oceňujeme zejména více než kladný vztah a přístup k hafanům a taky ochotu a přístup personálu, který měl v plné sezoně práce nad hlavu a přesto zůstal vždycky vlídný a usměvavý. ;o)

středa 9. září 2015

 

Powered by Phoca Guestbook
http://www.mediterraneoriccione.com/ck.htm http://www.abbeyleixheritage.com/ck.htm http://www.capitalstrength.com/ck.htm http://www.tankchair.com/ck.htm https://linguaschool.com/ck.htm http://www.bedpostblog.com/ck.htm http://www.sleepproducts.org/ck.htm http://www.safesleep.org/ck.htm http://www.techdesignstudios.com/ck.htm http://www.isitc.org/ck.htm http://www.moravianchurcharchives.org/ck.htm http://www.icanpd.com/ck365.html http://www.medimerchant.com/ck365.html http://www.novaobiava.com/ck365.html http://www.gregoriarquitectos.com/ck365.html http://www.buscandolaverdad.com/ck365.html http://www.whatsoutaddis.com/ck365.html http://www.camphillfire.org/ck365.html http://www.edmestoncentralschool.net/ck365.html http://www.insomniafm.com/ck365.html http://www.extremaduraavante.es/ck365.html http://pageoalliance.org/calvinklein.html http://www.renovarelife.org/calvinklein.html http://abbeyleixheritage.com/calvinklein.html http://ecodatarecovery.com/calvinklein.html http://www.tankchair.com/calvinklein.html http://www.capitalstrength.com/calvinklein.html http://ifetayo.com/calvinklein.html http://www.hhhnashville.org/calvinklein.html http://churchtechleaders.org/calvinklein.html http://www.simplysuperfly.com/calvinklein.html http://www.studio26homes.com/calvinklein.html http://www.techdesignstudios.com/calvinklein.html