Možnosti ubytování

Penzion

V penzionu máme pro Vás připravených 9 pokojů, každý se svým sociálním zařízením. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 5 třílůžkových a 2 čtyřlůžkové pokoje.

Apartmán

„Rakousko“, tedy apartmán, který vznikl z původně rakouské části budovy celnice, má svůj vlastní vchod, dvoje sociální zařízení a kuchyňský kout s jídelnou ve vstupu. Zde najdete 3 menší dvoulůžkové pokoje. První pokoj disponuje palandou, druhý pokoj manželskou postelí a třetí pokoj je vybaven dvěmi oddělenými postelemi.

V kuchyňce je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba, dvou-plotýnkový vařič, kávovar na kapsle a základní sada nádobí (hrnec, pánev, talíře, sklenky, hrnky a příbory).

Chatky

Outdoorovou a levnější variantou je ubytování v chatkách. Máme pro Vás na výběr 5 malých chatek či 2 velké chatky. Chatky jsou k dispozici pouze v sezóně od května do října, neboť nejsou vytápěné.

Malé chatky jsou vybaveny palandami (3 chatky po 1 palandě, 2 chatky mají po 2 palandách – je zde tedy možné ubytovat až 4 osoby, ovšem chatičky jsou opravdu malé), skříní a nočním stolkem, v případě chatek s jen jednou palandou také psacím stolkem.

Velké chatky jsou výrazně prostornější. Najdete v nich vždy 1 palandu a 2 samostatné postele. Oproti malým chatkám mají navíc verandu.

Pro chatky je k dispozici samostatná budova se sociálním zařízením. 3 toalety a 1 sprcha pro dámy a stejný počet pro pány.

Pronájem klubovny

Klubovna je víceúčelovou místností, kde je na zemi zátěžový koberec a je vybavena lavicemi a židlemi. Může sloužit jako společenská místnost či podle Vašich potřeb – od ateliéru až po výcvikový prostor pro obedience. Po klubovně se může komfortně pohybovat 10 – 15 osob, maximální kapacita je až 35 osob ovšem spíše k usazení než-li k tanci. Místnost není vytápěna a proto Vám v zimním období při pronájmu zapůjčíme i několik výkonných přímotopů.

Karavany, stany

Na oploceném pozemku, přímo vedle budovy se sociálním zařízením, je možné za poplatek kempovat ve vlastním karavanu. Místo je však pouze pro 1 karavan. V případě, že nepotřebujete připojení k elektrice, lze individuálně domluvit i jiné místo k stání.

Pro početné skupiny, kterým kapacita našeho penzionu s apartmánem a chatkami nestačí, nabízíme i možnost spaní ve vlastních stanech na oploceném pozemku.

Pronájem celého objektu

Maximální kapacita ubytování je 33 osob na penzionu a v apartmánu, 22 osob v chatkách a více méně libovolný počet osob ve stanech. Celý objekt penzionu lze pronajmout např. pro svatbu, oslavu či firemní akci. Doporučujeme se předem přijet podívat na dispozice objektu. Cena závisí na termínu a délce pronájmu, přičemž minimum jsou 3 noci.

Další informace k ubytování

V den příjezdu je ubytování možné od 15:00 hodin a v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10:00 hod.

Na penzionu Na celnici není možné platit ubytování či útratu kartou (nedisponujeme terminálem) ani stravenkami. Nevratnou zálohu ve výši 50% z ceny ubytování je nutné zaplatit bankovním převodem v domluveném termínu, doplatek je možné uhradit v hotovosti při příjezdu Na celnici, případně taktéž převodem, ovšem platba musí být v době Vašeho příjezdu na penzion již připsána na náš účet.

Kouření je kdekoli ve vnitřních prostorech penzionu, apartmánu, klubovny a v chatkách zakázáno.

ceny ubytování

kontakt

Tel. : +420 608 222 263
Email: objednavky@penzionnacelnici.cz